На Сарненщині діє заборона на відвідування лісів цивільними особами

Дата: 24.03.2022 11:58

Фото без опису

??23 березня 2022 року начальник Рівненської обласної військової адміністрації Віталій Коваль підписав наказ про заборону відвідування лісів населенням і в’їзд до лісів Рівненської області транспортних засобів та іншої техніки на час дії правового режиму воєнного стану.

??Заборона НЕ стосується Збройних Сил України, командуванням видів, окремих родів військ ЗСУ, управління оперативних командувань, Державної прикордонної служби України, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Управління державної охорони України, Міністерства внутрішніх справ України, інших органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, та тих, що використовується для лісогосподарської мети, у період воєнного стану.