Подання податкової звітності в електронному вигляді на сьогодні є вкрай важливим для власної безпеки

Дата: 21.03.2022 10:08

Фахівці ГУ ДПС у Рівненській області наполягають на тому, що подання податкової звітності в електронному вигляді під час воєнного стану є вкрай важливим для власної безпеки.

Інформація про переваги електронної звітності платникам податків була доступна ще у довоєнний час. Це, насамперед, економія часу, вибір зручного моменту для подання звітності, наявність додаткових можливостей програми (підказок, нагадувань,  автозаповнення звітності),  першочергове оновлення бланків звітності,  контроль стану звітування, автоматичне формування електронного архіву звітності. На сьогодні використання електронних сервісів це ще й збереження власного життя та здоров’я.

Нагадуємо, що електронний кабінет дозволяє платнику безперешкодно у дистанційному режимі отримати доступ до особистих рахунків зі сплати податків, зборів та інших платежів.

Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX