Оперативна інформація про безпекову ситуацію на Сарненщині станом на ранок 16 березня.

Дата: 16.03.2022 11:14

??Безпекова ситуація на Сарненщині станом на 16.03

Ніч минула спокійно. З 01:49 до 05:51 була затяжна «Повітряна тривога».

Щодо життєдіяльності Сарненщини, то все стабільно. Кордон не порушений та під контролем наших військових.

Всі об’єкти критичної інфраструктури працюють у звичному режимі.

Наразі у Сарненський район продовжують прибувати вимушено переміщені люди. Тому прошу жителів Сарненщини подавати заявки до територіальних громад про можливе розселення переселенців.

Нагадаю, що на Сарненщині і надалі діє закон про заборону продажу алкоголю. Проте, в цьому правилі є нововведення - вчора Рада оборони Рівненської області прийняла рішення про відновлення продажу пива. Тож, прохання до жителів району відповідально ставитися до придбання та вживання пива.

Також, нашим основним завданням сьогодні є відновлення економіки. Тому, як тиловий район, продовжуємо працювати, відновлювати роботу бізнесу та допомагати тим, хто цього потребує!