Добірка санкцій проти РФ за останню добу

Дата: 09.03.2022 14:45

????Добірка санкцій проти РФ за останню добу

??Amazon Web Services — відмовилася приймати нових клієнтів із Росії.

??Найбільша у світі компанія-виробник мікропроцесорів та процесорів для персональних комп'ютерів Intel призупинила всі постачання клієнтам як у РФ, так і в РБ.

??Британська фінтех-компанія Wirex заблокувала доступ росіянам до своїх сервісів.

??Одна з найбільших американських телекомунікаційних компаній Lumen припиняє роботу в Росії.

??Компанія Netflix призупиняє роботу в РФ. Підписки будуть анульовані по закінченні терміну дії.

??Найбільша у світі музична компанія Universal Music Group NV призупиняє бізнес у РФ та закриває офіси.

??Французька авіабудівна компанія Dassault Systemes призупиняє нові проєкти в РФ та РБ.

?? Найбільша міжнародна мережа кафе Starbucks призупиняє свій бізнес у РФ та закриває свої кав'ярні.

??McDonald's закрыває в РФ свої ресторани.

??Компанії PepsiCo й Coca-Cola припиняють свій бізнес, а також продаж продукції, зокрема супутніх брендів, на території РФ.

??Unilever (а це бренди Dove, Axe, Rexona, Чистая Линия, Domestos, Cif та інші) призупиняють експорт продукції до РФ.

Чим далі ворог продовжує війну в Україні, тим менше в нього залишається ресурсів для нормального життя.

Борімося — поборемо! ????????