Сарненщина продовжує забезпечувати надійний тил для тих, хто потребує допомоги

Дата: 09.03.2022 13:42

?Сарненщина продовжує забезпечувати надійний тил для тих, хто потребує допомоги

??Один із прикладів злагоджених дій - це волонтери міжнародного благодійного фонду "Глорія", які з перших днів страшного вторгнення агресора на територію України розпочали процес доставки гуманітарної допомоги у найбільш постраждалі регіони нашої держави.

????????Щодня і щоночі у склади МБФ "Глорія" надходить благодійна допомога від людей доброї волі з усього світу, зокрема: Щвеції, Португалії ,Німеччини та інших країн. Потім волонтери, часто ризикуючи власним життям, доставляють продукти і необхідні речі у найбільш постраждалі регіони нашої держави. Дуже часто на зворотному шляху водії забирають людей, які через війну змушені покидати власні домівки.

?Також у місті Сарни, в приміщенні Міжнародного благодійного фонду «Глорія» вимушено переміщені люди можуть певний час відпочити, зігрітись та поїсти.

??«Їжа, теплі речі, одяг - це не просто матеріальна підтримка тим, хто зараз потребує допомоги, а й демонстрація єдності усього цивілізованого світу навколо біди у яку втягнули українців...Разом переможемо!!!», - зазначають волонтери на своїй сторінці у Facebook.

Робота волонтерів МБФ «Глорія» - це одна із складових численного «війська» волонтерів Сарненщини. Ми дякуємо за Вашу роботу. Завдяки єдності зусиль наші співвітчизники відчуватимуть підтримку та безпеку.

За матеріалами Мбф «Глорія»