Розпочався 14-й день нашого захисту. Тези виступу Президента України Володимира Зеленського до парламенту Великобританії

Дата: 09.03.2022 10:55

Розпочався 14-й день нашого захисту.

У 1-й день о 4-й ранку на нас полетіли ракети. Відтоді Україна стала великою армією.

На 2-й день відбивалися від атак у повітрі, на суші й на морі. Ми відчули силу нашого народу.

На 3-й російські війська били просто по людях і будинках. Артилерією. Авіабомбами.

На 4-й день ми почали брати полонених. Ми не втратили гідності і не знущалися над ними.

На 5-й день терор був відвертим. Бомби, бомби, бомби. Це геноцид. Який не зламав нас.

На 6-й день російські ракети впали на Бабин Яр.

На 7-й день вони почали руйнувати церкви.

На 8-й з російських танків почали стріляти по атомній електростанції. Найбільшій у Європі.

На 9-й день ми слухали зустріч країн НАТО. Ми відчули, що альянси не діють.

На 10-й день українці в окупованих містах протестували, масово. Зупиняючи бронетехніку голіруч. Ми стали незламними.

На 11-й день бомбили житлові райони, від вибухів усе руйнувалося... Ми усвідомили: українці стали героями. Сотні тисяч людей. Цілі міста.

На 12-й день у нас з'явилася упевненість: за всі злочини буде відповідальність. Міжнародного суду або української зброї.

На 13-й день у блокованому Маріуполі померла дитина. Від зневоднення. За 13 днів російського вторгнення було вбито 52 дітей.

14-й день... Ми не здамося й не програємо! Ми підемо до кінця.

Слава Україні! ????????