Надійний тил: жителі Сарненщини випікають хліб та готують смаколики нашим захисникам

Дата: 07.03.2022 17:15

?Сарненщина нині єдина як ніколи. Сьогодні ті , хто у силу певних обставин не можуть бути на передовій всіляко допомагають у тилу. Жителі Сарненщини переформатували та направили свої знання, вміння та навички для організації щоденної підтримки нашим захисникам.

?Для прикладу, дівчата із села Мар’янівка Сарненської територіальної громади об'єдналися та кожного дня невтомно ліплять вареники????????????, смажать налисники, крутять голубці та випікають домашній хліб????????????. Загалом роблять все аби наші бійці не лишились голодними. З продуктами для приготування страв допомагають місцеві жителі.

«Із щоденним покликом серця: запропонуй допомогу першим, підтримай вчинками, словом, посмішкою, вірою та жартом. Демонструй приклад доброти, оптимізму та патріотизму, показуй позицію любові до своєї Батьківщини», - кажуть жінки, що саме ці слова та бажання допомогти нашим захисникам керують ними у цей складний для країни час.