Оперативна інформація про безпекову ситуацію на Сарненщині

Дата: 06.03.2022 22:13

??Одинадцятий день війни. Підсумки.

День на Сарненщині минув спокійно, лише ввечері двічі прозвучали сирени із сигналом про «Повітряну тривогу».

Ситуація в районі лишається стабільною та контрольованою.

????Впродовж останніх днів ми активно працюємо в напрямку волонтерської роботи та допомоги нашим співвітчизникам, які були змушені покинути свої помешкання втікаючи від небезпеки. Наразі на території району ми розмістили 421 переселенця. Наші працівники та волонтери надають їм підтримку та забезпечують найнеобхіднішими речами.

??Приємно й те, що багато жителів Сарненщини виявили бажання підтримати звернення Президента України до НАТО про закриття неба над Україною. Впродовж дня на території району зібрано вже понад 44 тис. голосів. Дякую всім громадам, волонтерам та всім жителям, які долучились до збору підписів.

Також важливою сьогодні є підтримка не лише військових, а й цивільного населення. Відтак, за дорученням Президента України наступного тижня запрацює оновлена програма єПідтримка. У межах цієї програми кожен найманий працівник, кожен ФОП, який втратив роботу через війну, зможе отримати 6,5 тис. грн. Виплата допомоги буде здійснюватися відповідно до постанови Кабінету Міністрів України 04.03.2022 №199.

????Ще одним кроком для підтримки мирного населення - є прийняття Урядом рішення, яке забороняє нарахування та стягнення штрафів, пені, річних відсотків у разі несвоєчасної або неповної оплати житлово-комунальних послуг населенням. Адже сьогодні ми всі змушені навчатись жити у нових реаліях.