Режим світломаскування відміняється
Друзі, світломаскування більше не потрібне![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3c/1/16/1f4a1.png)
Військові відпрацювали усі маневри, які були необхідні. Тому на сьогодні доцільності вимикати світло на вулицях населених пунктів та у вікнах людей в комендантську годину – немає.
Тим більше освітлення на дорогах - це безпека для гуманітарних вантажів. Координаційний штаб Рівненської обласної військової адміністрації в цілодобовому режимі продовжує роботу з прийому, відсортовування, актуалізації вантажу для областей, які найбільше потерпають від агресора. Тому світло - це необхідність, яка перевищує попередній ризик.
Крім того, освітлені вулиці полегшують патрулювання вулиць, охорону соціально-важливих об’єктів, виявлення підозрілих осіб.
Вкотре наголошую
Після консультацій із військовими було прийнято рішення скасувати режим світломаскування в межах Рівненської області.