На Сарненщині вшанували Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2022 15:09

Революція Гідності стала переломним моментом у новітній історії нашої держави. Хоча уже минуло вісім років, спогади про ті події лишились у нашій пам'яті назавжди. У День Героїв Небесної Сотні ми віддаємо шану тим, хто пожертвував найціннішим заради нашого майбутнього.

Із метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні сьогодні у парку Героїв майдану в місті Сарни відбулися пам'ятні заходи.

Участь у заходах взяли заступник голови Сарненської райдержадміністрації Руслана Савчук, голова Сарненської районної ради Ярослав Яковчук, перший заступник Сарненського міського голови Іван Назарець, військовослужбовці, представники підприємств, установ, організацій та громадськість.

На завершення мітингу присутні поклали квіти до пам’ятного знаку та вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.