ЕКОНОМІЧНА САМОСТІЙНІСТЬ МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИХ СІМЕЙ

Дата: 22.02.2022 11:05

З 1 січня держава надає можливість непрацюючій працездатній особі з числа членів малозабезпеченої сім’ї (у разі її реєстрації як безробітної в установленому порядку) отримати фінансову допомогу для організації підприємницької діяльності.

Допомога надається в рамках нової бюджетної програми сприяння економічній самостійності малозабезпечених сімей.

Організацію роботи щодо сприяння економічної самостійності малозабезпечених сімей обговорили на селекторній нараді під керівництвом заступника голови Рівненської облдержадміністрації Людмили Шатковської.

Участь у нараді в режимі відеоконференцзв‘язку взяли заступник голови Сарненської райдержадміністрацї Любов Мацигон, перший заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Людмила Лохвич та директор Сарненського районного центру зайнятості Віктор Пацьола.