На Сарненщині вшанували учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2022 16:35

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 33-я річниця виведення радянських військ з Афганістану.

З цієї нагоди у місті Сарни біля пам’ятного знаку воїнам-афганцям зібралися небайдужі жителі міста, воїни-інтернаціоналісти, батьки і вдови загиблих. Участь в урочистих заходах взяли заступник голови Сарненської райдержадміністрації Руслана Савчук , голова Сарненської міської ради Серпенінов Руслан та консультант голови Сарненської районної ради Микола Костецький.

Разом з жителями Дубровицької громади вшанувала учасників бойових дій на території інших держав заступник голови Сарненської райдержадміністрації Любов Мацигон.

«Для тих, хто пройшов стежками афганської війни, слово «Афганістан» – це не просто назва країни. Це частина біографії, бойовий досвід та втрати побратимів. Тож, саме у цей день ми вшановуємо пам'ять загиблих, схиляємо голови на знак пошани та глибокої вдячності за подвиг, мужність та витримку», - звернулась до присутніх Любов Мацигон.

Також представники Сарненської та Дубровицької організацій Української спілки ветеранів Афганістану отримали відзнаки за подвиг, мужність і патріотизм.

Цього дня учасники урочистих заходів схилили голови та хвилиною мовчання пом’янули загиблих українців, які не повернулися з Афганістану живими.

На завершення урочистих заходів відбулося покладання квітів до пам’ятних знаків на честь воїнів-інтернаціоналістів.

Сарненська міська рада Дубровицька міська рада