Представили нового заступника голови Сарненської РДА

Дата: 11.02.2022 15:21

Фото без опису11 лютого 2022 року голова Сарненської райдержадміністрації Олександр Кохан представив свого заступника Руслану Савчук, яка до цього очолювала відділ з питань правової роботи апарату райдержадміністрації.

«За роки спільної роботи Руслана Віталіївна показала дійсно ефективну працю та зарекомендувала себе як професіонал своєї справи», - зазначив у вітальному слові Олександр Кохан.

У свою чергу, новопризначений заступник голови райдержадміністрації Руслана Савчук подякувала за довіру та висловила сподівання на плідну співпрацю, взаєморозуміння та взаємодопомогу в роботі, що дасть змогу досягти ще більш високих результатів у напрямку розвитку Сарненщини.

Зазначимо, що Савчук Руслана Віталіївна має 13 років досвіду державної служби, 9 з них у Сарненській райдержадміністрації. Юрист за освітою.