Сарненщина COVID-19: важливе станом на 04 лютого 2022 року

Дата: 04.02.2022 15:15

Фото без описуСтаном на 04 лютого  2022 року на Сарненщині  виявлено 351  новий випадок захворювання на COVID-19, з них:

• 96 - м. Сарни;
  • 3 - с. Селище ;
  • 3 - с. Цепцевичі;
  • 21 - смт Степань;
  • по два випадки у: с. Переброди , с. Біле, с. Смородськ, с. Селець, с. Орв'яниця, с. Будимля, с. Лугове, с. Карпилівка, с. Блажове ; с. Біловіж, с. Карпилівка, с. Ясногірка, с. Стрільськ, с. Ремчиці, с. Орлівка, с. Катеринівка, Бутейки, с. Калинівка, с. Дерть.
  • по одному випадку у: с. Сварині, с. Федорівка, с. Костянтинівка, с. Тинне, с. Дубки, с. Тріскіні, с. Олексіївка, с. Труди, с. Чемерне, с. Тутовичі, с. Чабель, с. Велике Вербче, с. Одринки, с. Мале Вербче, с. Людинь, с. Рудня, с. Бережки, , с. Підлісне, с. Жадень, с. Трипутня, с. Дроздинь, с. Старе Село, с. Вежиця,  с. Єльне, с. Мушні, с. Лісове, с. Буда, с. Глинне.

Всього на території Сарненського району зареєстровано 18350 випадків захворювання на COVID-19.

Через ускладнення, викликані коронавірусом,  342  випадки  летальних.

Подолали COVID-19 - 15735 осіб.

Нагадуємо, що на Сарненщині  триває 5-й етап вакцинації населення проти COVID-19. Щеплення проводять усім бажаючим віком від 18 років.

Наразі,  у  місті Сарни відкрито Центр масової вакцинації населення від СОVID-19, який розташований за адресою: м. Сарни,  вул. Ярослава Мудрого,  1 на базі спорткомплексу «Сарни-Арена» та працює щоденно з 9-ї до 17-ї години.

Також у будні дні вакцинуватися можна звернувшись у пункти щеплень при центрах первинної медико-санітарної допомоги за місцем проживання.