Відбулося чергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС

Дата: 19.01.2022 15:45

Фото без описуФото без описуСьогодні під керівництвом голови Сарненської райдержадміністрації Олександра Кохана відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Участь у засіданні взяли заступники голови адміністрації Любов Мацигон, Олександр Гузич, голови Сарненської, Дубровицької, Рокитнівської територіальних громад, керівники закладів охорони здоров’я району, а також члени комісії.

Забезпечення додатковими джерелами електроенергії закладів охорони здоров’я району – пріоритетне питання засідання Комісії.

«Наразі, коли у медичних закладах працюють кисневі станції, що забезпечують подачу кисню пацієнтам з COVID-19, працює дороговартісне обладнання, яке рятує життя людей - вимкнення електроенергії в медичних закладах неприпустиме», - звернувся до присутніх Олександр Кохан.

Рішенням комісії доручено головам ТГ та керівникам медичних закладів району активізувати роботу із забезпечення лікарень джерелами альтернативного електропостачання.

Також, комісія розглянула ще два питання включених до порядку денного засідання, що стосуються встановлення «помаранчевої» зони карантину на території району та стану забезпечення ліжок медичних закладів району, призначених для госпіталізації «ковідних» пацієнтів, кисневими точками.