У школі на Сарненщині відкрили спортзал, вартістю майже 6 мільйонів гривень

Дата: 18.01.2022 14:22

Фото без описуФото без описуВчора, 17 січня, голова Сарненської РДА Олександр Кохан взяв участь у відкритті сучасної спортивної зали в Золотинській гімназії Висоцької громади.

Разом з сільським головою Аліком Новиком та депутатом облради Віталієм Суховичем керівник краю перерізав стрічку, яка символізує майбутні спортивні перемоги учнів цього навчального закладу на спортивних змаганнях.

Загальна вартість будівництва нової спортивної зали у с. Золоте становила 5,8 млн грн. На реалізацію цього проєкту спрямували понад 4 млн грн з державного бюджету, інші кошти - обласного та місцевого бюджетів.

«Переконаний, що завдяки заняттям спортом у комфортних умовах, школярі тішитимуть нас новими спортивними здобутками й перемогами», - зазначив у вітальному слові Олександр Кохан.

Після урочистої церемонії у новому спортивному залі організатори провели перший турнір з міні-футболу серед школярів.