Відбулось засідання Районної комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 14.01.2022 15:18

Фото без описуСьогодні під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Любов Мацигон відбулось засідання Районної комісії з питань захисту прав дитини.

Комісія розглянула звіти про стан виховання, утримання і розвитку дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу.

Варто зазначити, що на території селищних та сільських рад функціонує 6 прийомних сімей та 2 дитячі будинки сімейного типу. Прийомні батьки та батьки – вихователі належним чином виконують обов’язки щодо утримання, виховання та розвитку дітей; відповідно отримують на кожну прийомну дитину чи вихованця державну соціальну допомогу та відповідне грошове забезпечення прийомних батьків/батьків - вихователів.

Заборгованості із виплат державної соціальної допомоги на дітей, грошового забезпечення батькам немає.