Їх подвиги у пам’яті вічні…

Дата: 11.01.2022 14:25

Фото без опису1Фото без опису1-го січня, жителі Сарн згадують тих, хто боронив місто у роки Другої світової війни та ціною власного життя подарував мирне майбутнє для наступних поколінь.

У січні 1944 року окупанти три дні опиралися, але наступальний рух визвольної армії зупинити не змогли. В боях за визволення Сарн своє життя поклали 985 воїнів різних національностей.

На знак вшанування пам’яті загиблих за визволення міста у роки Другої світової війни заступник голови Сарненської райдержадміністрації Олександр Гузич, Сарненський міський голова Руслан Серпенінов, представники Сарненської районної ради, ветеранських організацій поклали квіти до Меморіалу Солдатської слави та схилили голови у хвилині мовчання.

«Ми пам’ятаємо усіх героїв, чий героїзм, самовіддана праця та боротьба сприяли звільненню районного центру. У серці кожного з нас жива пам’ять про неоціненний внесок героїв у спільну перемогу в цій жахливій війні», - зазначив Олександр Гузич.