Фінансова підтримка української армії від платників податків Рівненщини зростає

Дата: 09.02.2023 15:12

Впродовж  січня 2023 року платники податків Рівненщини сплатили 628 мільйонів гривень військового збору. Порівняно з відповідним періодом 2022 року сума надходжень збільшилася на 11,6  мільйона гривень, або ж на 30%. Про це повідомила заступник начальника  Головного управління ДПС у Рівненській області Зоя Хоній.

У податковій службі нагадують, що платниками військового збору є фізичні особи – резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і за її межами, фізичні особи-нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти. Об’єктом оподаткування військовим збором є доходи, визначені статтею 163 Податкового кодексу України. Зокрема, до таких доходів, крім заробітної плати, заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються чи виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, відносяться орендна плата, виграш в державну та недержавну грошову лотерею, купівля-продаж рухомого і нерухомого майна, виплата дивідендів, переоформлення спадщини та інші доходи. Ставка складає 1,5 відсотка від об’єкта оподаткування.

Дякуємо всім платникам за сумлінність і своєчасність при сплаті податків і зборів!