Також дивіться новини на facebook.com

Медицина

Характеристика галузі

ГОСПОДАРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ ТА РЕСУРСИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

В Сарненському районі функціонує 49 фельдшерсько-акушерських пункти, які обслуговують 53 населених пункти – надають первинну медичну допомогу сільським жителям району. Усі фельдшерсько-акушерських пункти забезпечені середнім та молодшим медичним персоналом. Всього працює 131 чоловік, з них : фельдшерів 49 осіб, акушерок 11 осіб, медсестер 18 осіб, молодший медперсонал 48 осіб. Також в селах Селище, Чудель, Немовичі працюють зубні лікарі.

Станом на 01.07.2008 року в районі надає кваліфіковану медичну допомогу сільському населенню сім лікарських амбулаторій загальної практик сімейної медицини. Всі лікарські амбулаторії забезпечені в повному обсязі медичним персоналом, в кожній лікарської амбулаторії загальної практики/сімейної медицини працює лікар. Лікарської амбулаторії загальної практики/сімейної медицини Сарненського району обслуговують 25805 сільських жителів, що складає 41% всіх сільських жителів району.

Згідно з п.9 Національної програми при районній поліклініці на базі кабінету інфекційних захворювань було створено кабінет „Довіра”. Метою діяльності цього кабінету є залучення якнайбільшої кількості населення району до обстеження на ВІЛ-інфекцію, надання дотестового та післятестового консультування з питань ВІЛ-інфекції/СНІДу, створення вільного доступу до безкоштовного обстеження на ВІЛ.Перелік ВІЛ-сервісних організацій в Сарненському районі

№ п/п
Заклад,
Адреса закладу
  
 Перелік послуг

працівники
 
1.

Лабораторія по діагностиці ВІЛ/СНІДу
м. Сарни, вул. Я.Мудрого, 3
тел 8(03655) 22302не доступно


Syndicate content