Також дивіться новини на facebook.com

До дня народження Кобзаря

      7 березня в м. Сарни на площі біля пам’ятника Т.Г.Шевченку відбувся урочистий мітинг з нагоди відзначення 198-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. В урочистому заході з вшанування пам’яті великого митця, поета, художника, видатного мислителя взяли участь голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук, голова районної ради Микола Драганчук, міський голова Сергій Євтушок, працівники підприємств, установ, організацій, учнівська та студентська молодь району.
     «У літературі кожного народу, серед її великих творців є поети, імена яких оповиті невмирущою любов’ю і славою. Таким поєтом українського народу є Тарас Шевченко. Він виступив як поет-новатор, приніс із собою в українську літературу «слово нове», новий світ поезії, неповторні образи, картини й барви, небачене раніше багатство й широчінь тем, ідей, мотивів, жанрових форм, вивів українську літературу на шлях реалізму й народності. Не одне покоління українців формувало свій світогляд на його творах. У його щирому проникливому слові з усією силою і красою заясніла горда і волелюбна українська душа. Це слово стояло в обороні прав та свобод рідного народу і стало тією духовною основою, на котрій була зведена незалежність Української держави. Тож нехай святе Шевченкове ім’я обєднає усіх українців незалежно від поглядів та переконань задля щасливого майбутнього рідного народу» - сказав під час виступу голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук.
      З вітальним словом до присутніх звернулися також голова районної ради Микола Драганчук та міський голова Сергій Євтушок. В рамках заходу відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку.


Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування