Також дивіться новини на facebook.com

Відбулася нарада з керівниками закладів торгівлі та ресторанного господарства

      Нещодавно в райдержадміністрації відбулася нарада з керівниками закладів торгівлі та ресторанного господарства району з питань дотримання законодавства, що регламентує їх діяльність під керівництвом голови райдержадміністрації Анатолія Остапчука. У нараді, також, взяли участь заступник голови райдержадміністрації Інна Наумович, начальник Сарненського РВ УМВС України в Рівненській області Віталій Сафонік, начальник Сарненського міжнародного відділу Управління державної служби охорони при УМВС України в Рівненській області Володимир Никончук, начальник Сарненської МДПІ Ярослав Мірковець, начальник відділу надходжень платежів управління Пенсійного фонду України в Сарненському районі Любов Карпович, головний санітарний лікар Олександр Войнелович, заступник начальника управління ветеринарної медицини в Сарненському районі Петро Новак.
      В ході робочої наради було розглянуто та обговорено низку важливих питань. У вступному слові голова райдержадмінітрації Анатолій Остапчук зробив акцент на основних напрацюваннях минулого року, проаналізувавши стан соціально-економічного розвитку району за 2011 рік. Голова райдержадміністрації висловив впевненість, що ці досягнення  дадуть гарний старт для нових успіхів у 2012 році.
      Заступник голови райдержадміністрації Інна Наумович довела до відома присутніх, що на сьогоднішній день у районі працює 496 торгівельних закладів із них 257 у сільській місцевості, 94 – ресторанного господарства, 6 постійно діючих ринків змішаного типу. У минулому році відкрилося 58 нових торговельних закладів, що свідчить про розвиток галузі. Однак, окрім позитиву є ряд проблем, які потрібно вирішувати. Інна Наумович зауважила, що суб’єкти господарювання несуть повну відповідальність за свої торговельні заклади, тому повинні забезпечити належний санітарний стан та благоустрій на прилеглих територіях згідно до вимог чинного законодавства, що регламентує їх діяльність.
      Окрім того, присутнім було детально роз’яснено постанову Кабінету Міністрів України про здійснення розрахунків за продані товари (надані послуги) з використанням спеціальних платіжних засобів, адже частина підприємств роздрібної торгівлі та громадського харчування, зокрема невеликих магазинів і кафе, ще залишається неохопленим безготівковими розрахунками. Не залишили поза увагою питання про дотримання закладами торгівлі санітарного законодавства та ветеринарно-санітарних вимог до обігу харчових продуктів підконтрольних службі ветеринарної медицини та дотримання. З цих питань керівників закладів торгівлі та ресторанного господарства консультували головний санітарний лікар Олександр Войнелович та заступник начальника управління ветеринарної медицини в Сарненському районі Петро Новак.
      Про дотримання громадської безпеки інформував начальник Сарненського РВ УМВС України в Рівненській області Віталій Сафонік. Він зазначив, що на території району минулого року було скоєно 511 злочинів з них 60 відсотків майнової та насильницької спрямованості, звертаючи увагу на те, що більша частина правопорушень стається саме в громадських місцях. Тому, закликав присутніх керівників пильніше слідкувати за порядком в своїх закладах.
      Підводячи підсумки наради, голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук, подякував усім присутнім керівникам закладів торгівлі та ресторанного господарства за співпрацю та наголосив, що лише спільними зусиллями можливо досягнути потрібних результатів.
 


Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування