Також дивіться новини на facebook.com

Відбулося підсумкове засідання колегії райдержадміністрації

      22 лютого в Сарненському районному будинку культури відбулося урочисте засідання колегії райдержадміністрації по підсумкам роботи в 2011 році за участю голови райдержадміністрації Анатолія Остапчука, голови районної ради Миколи Драганчука, міського голови Сергія Євтушка, помічника депутата Верховної Ради України Миколи Шершуна Ірина Тимощук, помічника начальника ГУ МНС у Рівненській області Віктора Козака, депутатів районної ради, сільських, селищних голів, трудових колективів підприємств, установ, організацій, громадськості району.
      Відкрив урочисте засідання голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук. У своїй доповіді про виконання Програми соціально-економічного розвитку району за 2011 рік голова райдержадміністрації підсумував основні напрацювання та здобутки, яких вдалося досягти в минулому році, та визначив перспективи на майбутнє. Зокрема, він зазначив: «У 2011 році трудові колективи Сарненщини напружено працювали над виконанням Програми соціально-економічного розвитку району. Якщо підсумувати все зроблене – то можна зробити висновок, що ми спільно зробили ще один важливий крок на шляху до розвитку нашого регіону. І не дивлячись на те, що практично весь світ знаходиться в складних економічних умовах, в Україні в цілому і на Сарненщині зокрема, розпочався рух до модернізації економіки, будівництва успішної держави. Безперечно, що ці дії не залишили нікого байдужими…. Сьогодні для нас є дуже важливим, підсумувавши зроблене – знайти нові шляхи для розв’язання тих завдань, які ставить перед нами 2012 рік».
      За вагомий внесок у виконання Програми соціально-економічного розвитку району за 2011 рік кращі трудові колективи району були відзначені почесними грамотами райдержадміністрації та пам’ятними подарунками.
      Окрім того, на виконання Указу Президента України № 27/2012 від 21 січня 2012 року ювілейною медаллю «20 років Незалежності України» за багаторічну сумлінну працю у будівельній галузі та будівництво об’єктів соціальної сфери у Сарненському районі було нагороджено директора товариства з обмеженою відповідальністю «Сарниагробуд» дочірного підприємства «Будсервіс» Олександра Сидорчука. Почесною відзнакою МНС України за вагомий внесок у забезпечення належних умов для функціонування територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту та здійснення профілактичної роботи щодо виникнення надзвичайних ситуацій на території Сарненського району було нагороджено голову райдержадміністрації Анатолія Остапчука.
      Музичні вітання та святковий настрій усім присутнім дарували колективи художньої самодіяльності та окремі виконавців району. Помічник депутата Верховної Ради України Миколи Шершуна Ірина Тимощук особисто подякувала за належну організацію дійства начальнику відділу культури і туризму райдержадміністрації Наталії Чорній. 
       Окрім того, на урочистому зібранні вже за доброю традицією було проведено благодійну виставку-продаж з метою збору коштів на лікування онкохворих дітей. В рамках акції було зібрано понад 3 тис. грн.
 
 
 
Сектор з питань внутрішньої політики
та зв’язків з громадськістю
апарату райдержадміністрації
ПрикріпленеРозмір
Доповідь голови РДА А.Остапчука на засіданні колегії райдержадміністрації по підсумках роботи за 2011 рік.doc112.5 кб


Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування