Також дивіться новини на facebook.com

Сарненська МР ВД РОВ ФСС з тимчасової втрати працездатності інформує

      Внесено зміни до Положення про комісію (уповноваженого) підприємства, установи, організації із загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням.
       Постановою правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 16.11.2011 р. № 54 внесено зміни до Положення про комісію (уповноваженого) підприємства, установи, організації із загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, затвердженого постановою правління Фонду від 23.06.2008 р. № 25 .
      Серед нововведень звернемо увагу на такі. Абзацом другим п.п. 1.4.1 розділу I  тепер визначено, що на підприємствах, в установах, організаціях, де нарахування і виплата заробітної плати, а також виплата матеріального забезпечення по соціальному страхуванню та надання соціальних послуг здійснюються централізовано, створюється центральна комісія із соціального страхування підприємства, установи, організації . При цьому тепер не передбачається створення комісії із соціального страхування підрозділу підприємства на зазначених вище підприємствах, в установах, організаціях. У зв’язку з цим виключено п.п. 3.4.1–3.4.9 та п. 3.5, в яких прописано повноваження комісії із соціального страхування підрозділу підприємства і зазначено, що центральна комісія підприємства створюється відповідно до абз. 2 п.п. 1.4.1 розділу I. Права й обов’язки, повноваження та організація роботи центральної комісії підприємства визначені розділами II–IV.. Відповідно до змін комісія (уповноважений) із соціального страхування підприємства зобов’язана перевіряти не тільки підставу і правильність видачі листків непрацездатності, але й правильність їх заповнення.
      Також змінено форму Протоколу засідання комісії із соціального страхування (рішення уповноваженого).
      Постанова  зареєстрована в Міністерстві юстиції України 31.01.2012 року.
ПрикріпленеРозмір
Постанова.doc64 кб


Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування