Також дивіться новини на facebook.com

До Міжнародного дня інвалідів

"Коли здається,
жити неспромога,
Коли здається, більше сил нема,
Повір у себе, i твоя тривога
Розвіється, як марево, сама..."
      Саме ці віршовані рядки стали епіграфом до зустрічі, що вже традиційно, на початку грудня, проводиться Сарненським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для дітей з обмеженими фізичними можливостями, щоб познайомитися один з одним, поділитися теплом i щирістю душ людських, підтримати один одного, дізнатися багато нового та цікавого, весело та захоплююче провести своє дозвілля.
      Так, за доброю традицією, 2 грудня 2011 року, в Сарненському районному будинку дітей та молоді, відбувся захід для дітей з обмеженими можливостями району під гаслом «У країні добра і милосердя». На заході зібралися чимало людей доброї волі, готових добром і щедрістю душі поділитися з ближніми.
      До присутніх на святі дітей та їх батьків звернулась директор районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Cвітлана Садовніч. У своєму зверненні до учасників заходу вона наголосила, що сьогоднішнє свято – це свято доброти та милосердя. Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров'я і не тільки у день 3 грудня, а й протягом цілого року не забувати про те, що поруч з нами живуть інваліди, і вони потребують допомоги і уваги. На завершення свого виступу вона побажала усім добра, здоров'я, злагоди та всього найкращого.
     Під час заходу у залі звучала музика, лунали пісні у виконанні вихованців Чудельської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернатів №1 та №2. Діти з обмеженими можливостями, для яких був організований такий захід, мали змогу самі приймати участь у конкурсах. Особливої уваги заслуговує виставка дитячих робіт, представлена під час свята. Ні одна дитина не залишилася поза увагою представників влади та організаторів заходу – всім діткам були вручені солодки гостинці.
     Всі присутні на святі подарували один одному частинку душі та серця: одні - вселили велику надію на перемогу над природою, долею та часом, інші – переконалися, що це можливо. Тільки віра допомагає всім нам творити, діяти та перемагати.
 
Сектор з питань внутрішньої політики
та зв’язків з громадськістю
апарату райдержадміністрації


Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування