Також дивіться новини на facebook.com

"Повір у себе"

      Життя без батьків та рідних важко уявити. Вочевидь, через те, що в більшості людей у дитинстві було вдосталь і материнської любові й турботи, і батьківського піклування. Чого не скажеш про дітей-сиріт. Доля приготувала їм нелегкий життєвий шлях, який, на жаль, обрали за них дорослі. Полегшити його, зігріти душевним теплом тих, кому це так потрібно, – таку шляхетну місію взяли на себе керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації - служба у справах дітей Іванна Шевчук, відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Інна Сич, начальник відділу соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олена Красько, які взяли участь у щорічному традиційному фестивалі дитячої творчості «Повір у себе», приурочений до Міжнародного дня людей з особливими потребами, який відбувся 1 грудня в Чудельській загальноосвітній спеціальній школі-інтернаті № 2 I-II ступенів.
      Цей візит не був випадковим: керівники райдержадміністрації постійно беруть активну участь у житті інтернату, регулярно відвідують дітей і роблять їм подарунки. І цього разу приїхали не з порожніми руками - за сприяння відділу служби у справах дітей, відділу у справах сім’ї та молоді райдержадміністрації і районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у подарунок дітям привезли спортивний інвентар та солодкі подарунки.
     Учні школи-інтернату, в свою чергу, влаштували справжнє свято для почесних гостей. На сцені звучали пісні та вірші, демонструвалися сценічні номери і танці.  
     Також в цей день школу-інтернат відвідали депутат районної ради від Партії регіонів Андрій Циганенко та керівник Сарненської районної МГО «Молоді регіони» Вадим Івашко, які подарували закладу відремонтоване устаткування для дитячого ігрового майданчика. В цей складний час вони змогли подарувати дітям справжнє свято. Адже коли дивишся на усмішки дітей, на те, з яким нетерпінням вони чекають гостей, стає радісно, що можеш подарувати їм хоча б невеличку частинку щастя. У такі хвилини розумієш справжню ціну життя, доброти й милосердя.
 
Сектор з питань внутрішньої політики
та зв’язків з громадськістю
апарату райдержадміністрації
 


Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування