Також дивіться новини на facebook.com

Молодь Сарненщини за життя без СНІДу

      1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом. У всьому світі цього дня говорять про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе ця глобальна епідемія. Різноманітні події відбуваються в цей день з метою привернути увагу громадськості до проблеми світового масштабу. Не винятком став і Cарненський район.
     1 грудня під лозунгом «Здоровим бути модно» в Сарненському районному будинку дітей та молоді відбулась молодіжна акція до Всесвітнього Дня боротьби зі Снідом. Основна мета заходу, насамперед, передбачалася організаторами у наданні дітям та молоді району кваліфікованої інформації щодо шляхів інфікування та запобігання ВІЛ-інфекції/Сніду, негативних наслідків споживання наркотиків.
     На заході були присутні фахівці Сарненського району – лікар-нарколог, лікар-епідеміолог, які ознайомили та проінформували про стан ВІЛ/СНІДу в Україні, області і районі зокрема, а також про шляхи зараження та передачі ВІЛ-інфекції. На закріплення поданого матеріалу учнівської молоді району продемонстровали відео-ролики про пропаганду здоровому способу життя. Також агітбригада Сарненського НВК "Школа-колегіум" дарували свої трудові вміння та радісний настрій школярам сценками, піснями, танцями та віршами.    
     Окрім того, заходи, присвячені цій хворобі та боротьбі із нею, проходили і в Сарненському професійному аграрному ліцеї на тему: «СНІД – чума 21-го століття».
     З учнями ліцею ведучі провели гру «Автограф», був продемонстрований відеофільм «Вибору немає» та начальником відділу були роздані інформаційні буклети «Захисти себе від СНІДу».
     Наприкінці зустрічі був підведений підсумок районного конкурсу творчих робіт, який проходив в рамках акції « Здоровим бути модно» серед учнів загальноосвітніх шкіл району. Переможців нагороджено грамотами райдержадміністрації та подарунками.
 
 
Сектор з питань внутрішньої політики
та зв’язків з громадськістю
апарату райдержадміністрації
 
 
           


Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування