Також дивіться новини на facebook.com

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта - проекту рішення Степанської селищної ради «Про затвердження ставок єдиного податку» та аналізу його регуляторного впливу

    Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою отримання пропозицій, зауважень громадян, суб'єктів господарювання, їх об'єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики 1 червня 2011 року на офіційному сайті Сарненської районної державної адміністрації оприлюднюється регуляторний акт - проект рішення Степанської селищної ради «Про затвердження ставок єдиного податку» та аналіз його регуляторного впливу.

    Метою даного проекту рішення є: урегулювання правових відносин між органами місцевого самоврядування, суб'єктами господарювання, які займаються організацією ринкової торгівлі у місті або здійснюють торгівлю на ринках, і споживачами; забезпечення належних умов для здійснення торгівлі та обслуговування покупців на ринках, підвищення ефективності функціонування кожного ринку, як важливого структурного елементу ринкової економіки, поступове перетворення ринків у сучасні торговельно-сервісні комплекси; захист прав споживачів; контроль за організацією роботи ринків; створення необхідних умов для продажу сільськогосподарської продукції безпосередньо її виробниками; упровадження ефективного контролю за якістю і безпекою товарів, що реалізуються на ринках.

    Зі змістом зазначених матеріалів також можна ознайомитись щоденно (крім святкових, вихідних днів) у розробника: Степанська селищна рада, виконавчий комітет, тел. 4-12-00.

    Зауваження та пропозиції будуть прийматись у письмовій формі протягом місяця (крім святкових, вихідних днів) за адресою: 34560, Рівненська область, Сарненський район, смт Степань, майдан Незалежності, 1, виконавчий комітет, тел. 4-12-00.