Також дивіться новини на facebook.com

Виїзне засідання колегії райдержадміністрації

      З ініціативи голови райдержадміністрації Анатолія Остапчука проведення виїзних колегій вже стало доброю традицією. Яким би цікавим не було зібрання у стінах райдержадміністрації, та зустріч членів колегії, сільських голів, запрошених стає більш змістовною і пізнавальною у населених пунктах Сарненщини.
      Так, 24 листопада, виїзне засідання колегії райдержадміністрації відбулося на підвідомчій території Стрільської сільської ради. У засіданні взяли участь голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук, заступники голови райдержадміністрації, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій району, сільські, селищні голови.
      В рамках практичної частини членами колегії було здійснено огляд підприємств, установ, організацій, що функціонують на території Стрільської сільської ради Сарненського району. Зокрема, учасники колегії оглянули школу, амбулаторію, бібліотеку, будинок культури та заклади споживчої кооперації, адмінприміщення сільської ради.
      В ході практичної частини голова райдержадміністрації відзначив багато позитивних напрацювань у житті Стрільської громади: активна розбудова села, належна й навіть успішна робота закладів освіти, медицини та культури, вагомі спортивні здобутки. Також було наголошено, що питання благоустрою і чистоти на території населених пунктів району повинні постійно перебувати у полі зору і під особистим контролем у керівників усіх без винятку територіальних громад, адже йдеться про імідж цих населених пунктів, а відтак — Сарненщини загалом.
      Теоретична частина засідання колегії проходила у Стрільському будинку культури, в ході якої було розглянуто такі питання: про стан виконання Програми підтримки та розвитку культури села району на період до 2015 року; про стан дотримання Закону України «Про позашкільну освіту» загальноосвітніми навчальними закладами та установами освіти району; про хід виконання районної програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2009-2013 роки; про організацію виконання розпоряджень голови райдержадміністрації від 27 жовтня 2011 року №530 «Про роботу виконавчого комітету Ремчицької сільської ради по виконанню делегованих повноважень, визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виданого за результатами попереднього виїзного засідання колегії райдержадміністрації.
      Як підсумок, роботу виконавчого комітету Стрільської сільської ради по виконанню делегованих повноважень, визначених Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні" визнано доброю. Виконавцям доручено доопрацювати відповідні проекти розпоряджень та дано окремі доручення голови райдержадміністрації.
 
 
Сектор з питань внутрішньої політики
та зв’язків з громадськістю
апарату райдержадміністрації
 
 


Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування