Також дивіться новини на facebook.com

«Мистецтво молодих»

      23 листопада в Сарненському районному будинку культури відбувся восьмий етап районного фестивалю творчої молоді «Мистецтво молодих», який проходить у рамках проекту Загальнодержавної соціальної програми «Молодь України»  з метою створення сприятливих умов для розвитку творчого потенціалу України, пошуку, підтримки і стимулювання інтелектуального і творчого обдарування молоді, самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві.
      У конкурсних переглядах фестивалю взяли участь народний депутат України Микола Шершун, голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук, голова районної ради Микола Драганчук, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Сухарева.
      З вітальним словом до учасників творчого змагання, гостей та жителів міста звернувся Анатолій Остапчук. У своєму виступі він зазначив, що багато славних традицій має Сарненщина – край молодий серцем і душею. За однією з таких традицій в районі віншують творчу, обдаровану, талановиту юнь.
      «Створити умови для розвитку і саморозвитку особистості, реалізації інтелектуального потенціалу, фізичного і духовного розвитку, життєвого самовизначення, відчуття успіху, впевненості у власних творчих силах, спонукати учнівську молодь до нових досягнень і перемог - таке завдання сьогодні ставить перед собою районна влада. Дійство, на якому ми присутні – реальне підтвердження правильності, і, що найголовніше, ефективності наших спільних зусиль і дій», - сказав Анатолій Остапчук.
      Участь у районному змагані взяли 49 учасників, серед яких творчі колективи та виконавці з числа молоді віком від 16 – 35 років, які мали змогу показати свої таланти, креативність та позмагатися у кількох номінаціях: художнє виконавство, хореографічне мистецтво, авторське виконання, театральне мистецтво. Учасники районного фестивалю творчої молоді виступили гідно й були належно оцінені компетентним журі.
      Яскравим доповненням до свята стала церемонія нагородження переможців змагань дипломами та цінними подарунками. Учасники в свою чергу були безмежно вдячні шанувальникам української пісні, які підтримували їх теплими словами, гучними оплесками та щирими усмішками.
 
Сектор з питань внутрішньої політики
та зв’язків з громадськістю
апарату райдержадміністрації


Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування