Також дивіться новини на facebook.com

Актуальні питання діяльності Сарненського району обговорили на нараді у РДА

10 серпня 2021 року у приміщенні Сарненської райдержадміністрації відбулася робоча нарада з головами територіальних громад району під керівництвом голови Сарненської райдержадміністрації Олександра Кохана.

Участь у нараді взяли перший заступник голови райдержадміністрації Людмила Мариніна, керівник апарату райдержадміністрації Тамара Пупко, керівники відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, голови територіальних громад та представники лісгоспів району.

Під час наради присутні обговорили перелік актуальних питань і завдань з їх вирішення у сферах, віднесених законами України до повноважень районної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування Сарненського району, зокрема:

  • проведення інвентаризації самозаліснених та придатних для створення лісів, земельних ділянок державної та комунальної власності з метою їх подальшого використання для досягнення оптимальної лісистості;
  • інженерне облаштування державного кордону згідно з міжнародними стандартами в межах Сарненського району;
  • хід проведення кампанії з вакцинації проти COVID-19 у Сарненському районі;
  • про стан підготовки житлово-комунального господарства району до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років;
  • про стан організації святкових заходів з нагоди відзначення 30-ї річниці Дня Незалежності України.

На Сарненщині тривають заходи щодо реалізації екологічної ініціативи Президента України Володимира Зеленського щодо масштабного заліснення України. Тож, головний лісничий ДП «Сарненський лісгосп» Сергій Белеля проінформував присутніх про основні етапи виконання  Указу Президента України № 228/2021 «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів».

Сергій Белеля закликав голів територіальних громад розглянути питання щодо створення комунальних лісництв на території їх громад, адже реалізація зазначеного проекту потребує активної участі не тільки лісгоспів, а й територіальних громад.

Наступним питанням присутні обговорили інженерне облаштування державного кордону згідно з міжнародними стандартами в межах Сарненського району. Питання є дуже важливим для Сарненського району, оскільки у процесі децентралізації до складу району увійшли 4 територіальні громади, які мають спільний кордон з Республікою Білорусь.

Про основні заходи щодо облаштування державного кордону та розвитку прикордонної інфраструктури з урахуванням міжнародних стандартів прикордонної безпеки присутніх проінформував начальник відділу з питань запобігання корупції і взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Роман Набухотний.

«У новоутвореному Сарненському районі 4 територіальні громади межують з Республікою Білорусь. Тож напрацювання алгоритму взаємодії з територіальними громадами, правоохоронними органами та прикордонниками є одним з першочергових завдань на сьогодні», - у ході наради зазначив Олександр Кохан.

Керівники та представники територіальних громад  особливу увагу приділили питанню проведення кампанії з вакцинації на території Сарненського району. Голова Сарненської райдержадміністрації наголосив керівникам громад щодо необхідності активізації роботи з імунізації педагогічних працівників, оскільки відповідно до постанови Кабінету Міністрів України у залежності від встановленого рівня епідемічної ситуації у регіоні навчальні заклади будуть працювати лише за умови, якщо щеплення отримали   80% працівників закладу.

На завершення наради присутні обговорили основні організаційні питання підготовки господарського комплексу району до опалювального сезону та підготовки до відзначення 30-ї річниці незалежності України.

Наприкінці зустрічі голова Сарненської райдержадміністрації подякував присутнім за участь та діалог під час наради.

«Сьогодні ми почули один від одного нагальну проблематику, тож маю сподівання, що надалі зможемо конструктивно вирішувати всі питання, які виникають у процесі виконання  поставлених перед нами задач», - підсумував Олександр Кохан.