Також дивіться новини на facebook.com

У Києві тривають курси підвищення кваліфікації голів державних адміністрацій з питань воєнної безпеки та оборони держави

Вчора, 26 липня 2021 року, на базі Національного університету оборони України імені Івана Черняховського вперше розпочато проведення курсів підвищення кваліфікації голів обласних, Київської міської та районних державних адміністрацій з питань воєнної безпеки та оборони держави. Курси проводяться за ініціативи Офісу Президента України та Кабінету Міністрів України.

Другий день поспіль Олександр Кохан, голова Сарненської райдержадміністрації, разом з очільниками інших районів Рівненської області та інших регіонів України проходить навчання на курсах підвищення кваліфікації голів обласних, Київської міської та районних державних адміністрацій з питань воєнної безпеки та оборони держави.

Протягом тижня учасники занять  матимуть змогу отримати нові знання безпосередньо від професіоналів у галузі безпеки та оборони, більш детально розглянути роль і місце органів державної влади та місцевих органів виконавчої влади у забезпеченні обороноздатності країни.
 
Під час навчання фахівці Офісу Президента, Ради національної безпеки і оборони України, Міністерства оборони України, Генерального штабу ЗС України та Національного університету оборони України проведуть для голів обласних, Київської міської та районних державних адміністрацій блок занять з питань забезпечення національної безпеки України, заходів правового режиму воєнного стану та здійснення органами державної влади та місцевими органами виконавчої влади повноважень в умовах воєнного стану. Увага також приділятиметься плануванню підготовки держави до оборони, основним напрямкам протидії “гібридній” війні воєнними засобами, основам мобілізаційної підготовки та мобілізації, а також меті, основним завданням національного спротиву та його складових, територіальної оборони та багатьом іншим, не менш важливим, питанням. 


Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування