Також дивіться новини на facebook.com

Кращих державних службовців Сарненщини відзначили Почесними грамотами з нагоди професійного свята – Дня державної служби України

Сьогодні, 23 червня, у Сарненській райдержадміністрації відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня державної служби України.

Державних службовців Сарненщини прийшли привітати голова Сарненської райдержадміністрації Олександр Кохан, голова Сарненської районної ради Ярослав Яковчук, перший заступник Сарненського міського голови Іван Назарець.

Звертаючись до присутніх із  вітальним словом, голова Сарненської райдержадміністрації  Олександр Кохан зауважив: «Довіра до влади починається з державного службовця, який має гнучко реагувати на потреби і запити сучасного суспільства! Я радий тому, що маю честь працювати в команді найкращих людей і професіоналів своєї справи. Людей, які своєю повсякденною кропіткою роботою доводять, що зміни можливі. Ви – саме ті люди, які потрібні нашій країні сьогодні».

За сумлінну працю, зразкове виконання посадових обов’язків та з нагоди професійного свята кращих державних службовців нагороджено Почесними грамотами Рівненської обласної державної адміністрації, Сарненської районної державної адміністрації, Сарненської районної ради та Сарненської міської ради. 

До слова, щорічно 23 червня в Україні відзначають День державної служби України. Це професійне свято було засноване в 2003 році Указом Президента України № 291/2003. Приводом для прийняття нового святкового дня стала зростаюча роль працівників державної служби у всіх галузях життя українських громадян.