Також дивіться новини на facebook.com

№ 184 від 19.05.2021 року "Про затвердження акта №1 комісії з визначення розміру збитків, заподіяних власникам землі та землекористувачам"

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

                                       

 19  травня 2021 року                                                                            184

 

 

Про затвердження акта №1 комісії з  визначення розміру збитків, заподіяних власникам землі та землекористувачам

 

 

Відповідно до статей 13, 16, 21, пункту 9 статті 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 156, 157 Земельного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 19 квітня 1993 року №284 «Про порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам», розпорядження голови Сарненської районної державної адміністрації від  29 липня 2014 року № 236 «Про створення комісії з визначення та відшкодування розмірів збитків власникам землі та землекористувачам» із змінами, за результатами засідання комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам  при Сарненській районній державній адміністрації від 14 травня 2021 року:

 

         1.  Затвердити акт №1  комісії з визначення розміру збитків, заподіяних власникам землі та землекористувачам, що додається.

          2.   Рекомендувати Товариству з обмеженою відповідальністю «Бурпром» відшкодувати визначені збитки державному підприємству «Клесівське лісове господарство» в повному обсязі у місячний термін з дня видання даного розпорядження.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Людмилу МАРИНІНУ.

 

 

 

Голова адміністрації                                                                   Олександр КОХАН