Також дивіться новини на facebook.com

Порядок ведення "Реєстру територіальних громад" обговорили у Сарненській райдержадміністрації

19 травня у Сарненській райдержадміністрації відбулась нарада з питань підключення територіальних громад до публічного сервісу «Реєстр територіальних громад» за участі заступниці голови райдержадміністрації Любов МАЦИГОН, в.о. начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації Вадима КОРОСТЕЛЯ, начальника Сарненського районного відділу державної міграційної служби України в Рівненській області Алли ПРОЗАПАС, відповідальних фахівців з питань ведення, реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб територіальних громад.

З вступним словом до присутніх звернувся Вадим КОРОСТЕЛЬ, який інформував про роботу у «Програмі перевірки вхідних форм», яка дозволяє перевірити подані відомості на наявність орфографічних помилок та крайні включення до бази. Також в.о. начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації відзначив, що  з 11 територіальних громад Сарненщини найкращу роботу у програмі показали Березівська та Немовицька територіальні громади.

Під час наради учасниками обговорено:

  • практичні аспекти використання органами реєстрації сервісу «Реєстр територіальних громад»;
  • дотримання вимог законодавства з питань реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання;
  • порядок взаємодії територіальних підрозділів Державної міграційної служби України та органів реєстрації щодо використання інформаційної картки з надання адміністративної послуги «Реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання/перебування особи».

Варто зауважити, що усі територіальні громади Сарненщини  працюють у публічному сервісі з 01 квітня 2021 року.