Також дивіться новини на facebook.com

На Сарненщині вшанували пам'ять ліквідаторів та жертв катастрофи на ЧАЕС

Сьогодні виповнилося 35 років з моменту аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Це день пам'яті про найбільшу екологічно-гуманітарну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, військовослужбовців, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії.

Вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів українців. Аварія на Чорнобильській АЕС стала болючою історією для всього світу і залишається важкою спадщиною майбутнім поколінням багатьох держав.

З цієї нагоди до пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи, в міському парку «Залізничник», відбулося урочисте покладання квітів. Голова Сарненської райдержадміністрації Олександр Кохан, Сарненський міський голова Руслан Серпенінов, голова Сарненської районної ради Ярослав Яковчук, ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС, їх сім’ї прийшли вшанувати та схилити голови перед тими, хто ризикуючи своїм життям та здоров'ям, виконали свій обов'язок і захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації.

Наприкінці заходу присутні  вшанували річницю трагедії хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку.

Лише завдяки подвигу звичайних людей, які ризикуючи власним життям і здоров’ям, вся Україна і світ були врятовані від подальшого поширення радіації.

Вічна пам’ять жертвам Чорнобиля і шана Героям-ліквідаторам. 


Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування