Також дивіться новини на facebook.com

У Сарненській райдержадміністрації відбулась чергова нарада з головами територіальних громад

06 квітня у Сарненській районній державній адміністрації пройшла нарада з головами територіальних громад. На якій розглянули ряд важливих для громад питань, які сьогодні потребують оперативного вирішення.

У нараді, під керівництвом голови Сарненської райдержадміністрації Олександра КОХАНА, взяли участь перший заступник голови Людмила МАРИНІНА, заступник голови Любов МАЦИГОН, голова Сарненської районної ради та голови територіальних громад Сарненщини.

Першим обговорили питання щодо організації та проведення весняної призовної кампанії 2021 року. Голова Сарненської райдержадміністрації звертаючись до присутніх виразив впевненість, що злагоджена співпраця територіальних громад з центрами комплектування буде спрямована на консолідацію спільних зусиль щодо організації призову. Також Олександр КОХАН наголосив на важливості вжиття заходів, спрямованих на організаційну роботу з оповіщення юнаків, активізації роботи з призовниками через засоби масової інформації, рекомендував сільським, селищним та міським головам активно проводити інформаційну роботу з населенням.

Щодо роботи у напрямку протидії нелегальних АЗС та незаконної діяльності з реалізації спиртовмісних речовин виготовлених в домашніх умовах перед присутніми виступив начальник сектору дільничних офіцерів поліції Сарненського РВП ГУ НП в Рівненській області Олег ВЕЛИЧКО. Так на території Сарненського району функціонує 32 АЗС та АЗП. Для перевірки законності діяльності цих АЗС створено 6 мобільних груп із 16 працівників поліції, які щоденно проводять заходи, щодо недопущення функціонування незаконних автозаправок. З початку року, під час проведення зазначених перевірок виявлено 4 нелегальних автозаправних пункти. Заслухавши інформацію по зазначеному питанню голова райдержадміністрації підсумував, що легалізація АЗС є пріоритетним завданням для громад, оскільки це додаткові надходження у місцевий бюджет.

Про стан подання заявок до Міністерства цифрової трансформації територіальними громадами на отримання інтернет-субвенції з державного бюджету присутніх інформувала Людмила МАРИНІНА. Тож на сьогодні у Сарненському районі є населені пункти без швидкісного інтернету, у таких громадах:

Степанська ТГ – 7 населених пунктів;
Старосільська ТГ – 2;
Сарненська ТГ – 8;
Рокитнівська ТГ – 2;
Немовицька ТГ – 2;
Клесівська ТГ – 2;
Висоцька ТГ – 3;
Березівська ТГ – 3.

Станом на 06 квітня 2021 року попередні заявки подані від Вирівської, Клесівської, Дубровицької та Сарненської територіальних громад.

Перший заступник голови райдержадміністрації наголосила, що нам важливо, щоб кожен житель району , незалежно від того, де він проживає – в селі чи в місті - відчув реальні зміни від цифровізації. Інтернет – це зручно. Він дає рівні можливості для розвитку.

Про співфінансування з місцевих бюджетів на придбання телемедичного обладнання в сільській місцевості та щодо схеми розрахунку на укладення «міжмуніципальних договорів» інформувала учасників наради Любов МАЦИГОН. Питання співфінансування на придбання телемедичного обладнання в сільській місцевості знаходиться на постійному контролі райдержадміністрації та управління охорони здоров’я Рівненської ОДА. Також заступник голови райдержадміністрації звернула увагу голів територіальних громад, щоб кожна громада розробила програми та передбачила кошти на забезпечення ліками окремих категорій осіб.

На завершення голова РДА Олександр КОХАН подякував всім за участь у нараді та підсумував, що співпраця, а також ефективна взаємодія у виконанні районних та державних завдань, допоможе якісно впливати на розвиток громад та в цілому, розвиток Сарненського району.

  


Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування