Також дивіться новини на facebook.com

№ 4 від 14 січня 2021 року "Про організацію роботи щодо захисту прав та інтересів осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, жертв насильницьких зникнень, членів їх сімей"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 
голови районної державної адміністрації
 
 
 14 січня 2021 року                                                                                        № 4  
 

Про  організацію роботи

щодо захисту прав та інтересів осіб,
зниклих безвісти за особливих обставин,
жертв насильницьких зникнень, членів їх сімей
                                     

         Відповідно до статей 13, 17, 25 Закону України «Про  місцеві державні адміністрації»,  на виконання Указу Президента України від 11 листопада 2020 року № 495/2020 «Про заходи щодо захисту прав та інтересів осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, жертв насильницьких зникнень, членів їх сімей», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 28.12.2020 № 817 «Про організацію роботи щодо захисту прав та інтересів осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, жертв насильницьких зникнень, членів їх сімей» в частині соціального захисту, психологічної підтримки, взаємодії з благодійними, волонтерськими, громадськими організаціями: 

          

           1.   Затвердити план заходів  щодо  захисту прав та інтересів осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, жертв насильницьких зникнень, членів їх сімей  (далі – план заходів) згідно з додатком.

         

           2.     Виконавцям розпорядження:

          забезпечити виконання плану заходів;

          інформувати управління соціального захисту населення райдержадміністрації    про    хід   виконання    плану   заходів      щорічно, починаючи з 01 вересня 2021 року.

   

           3.  Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації   інформацію про хід виконання  розпорядження голови обласної державної адміністрації від 28 грудня 2020 року № 817 «Про організацію роботи щодо захисту прав та інтересів осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, жертв насильницьких зникнень, членів їх сімей»  подавати департаменту  розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту облдержадміністрації щорічно, починаючи з 08 вересня 2021 року.

    

       4.     Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 
 
 
 Голова  адміністрації                                                                       Олександр КОХАН