Також дивіться новини на facebook.com

№ 3 від 14 січня 2021 року "Про проведення «Єдиних стрілецьких днів» з військовозобов’язаними підрозділів територіальної оборони Сарненського районного територіаль-ного центру комплектування та соціальної підтримки"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 

голови районної державної адміністрації

 
 

   14  січня2021 року                                                                                     №3  

 

Про проведення «Єдиних стрілецьких днів» з військовозобов’язаними підрозділів територіальної оборони Сарненського районного територіаль-ного центру комплектування та соціальної підтримки

 
 
 

Відповідно до статей 13, 27 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», до пункту 2 статті 8 глави ІІ Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу», статей 14 та 18 Закону України «Про оборону України», статті 17 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію»,  пункту 3.4.7 Тимчасової настанови з територіальної оборони (частина II), затвердженої наказом Генерального штабу Збройних Сил України, на виконання розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 28 грудня 2020 року № 820 «Про проведення «Єдиних стрілецьких днів» з військовозобов’язаними підрозділів територіальної оборони адміністративних районів області»  заплановано проведення заходів практичних занять з вогневої підготовки з практичним виконанням вправ стрільб зі стрілецької зброї на полігоні військової частини А 4152, з метою якісного проведення заходів «Єдиного стрілецького дня» з військовозобов’язаними підрозділів територіальної оборони Сарненського району Рівненської області:

 

1. Військовому комісару Сарненського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки:

1.1 Здійснити оповіщення та збір військовозобов’язаних, призначених до підрозділів територіальної оборони Сарненського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

 
2

1.2 Провести з особовим складом військовозобов’язаних підрозділів територіальної оборони заходи «Єдиного стрілецького дня» 26.02.2021, 28.05.2021, 01-03.07.2021, 27.08.2021, 02.10.2021, 26.11.2021 (згідно Плану проведення заходів «Єдиного стрілецького дня» з особовим складом військовозобов’язаних підрозділів територіальної оборони Рівненської області в 2021 році) з практичним виконанням вправ стрільб зі стрілецької зброї та практичні заняття з інших предметів навчання на полігоні військової частини А 4152, за погодженням з командувачем військ оперативного командування «Захід».

 

2. Рекомендувати керівникам територіальних громад Сарненського району за зверненням військового комісара Сарненського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки:

2.1 Сприяти в межах повноважень в організації  перевезення військовозобов’язаних до місця проведення занять виконання стрільб зі стрілецької  зброї  за  маршрутом  м. Сарни – 233  загально  військовий полігон

 с. Нова Любомирка – м. Сарни та одноразового харчування військовозобов’язаних під час проведення заходів «Єдиного стрілецького дня». 

2.2 Забезпечити в установленому порядку внесення змін до відповідних програм з питань оборонної роботи.

 

3. Головному лікарю комунального некомерційного підприємства «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради з 08:00 до 15:00 під час проведення занять, у вказані дні, з вогневої підготовки, за зверненням військового комісара Сарненського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, організувати медичне забезпечення заходу.

 

4. Військовому комісару Сарненського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки про результати виконання заходів  «Єдиного стрілецького дня» інформувати районну державну адміністрацію до 01 грудня 2021 року.

 
5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.
 
 
Голова адміністрації                                                                        Олександр КОХАН