Також дивіться новини на facebook.com

22 січня Україна щороку відзначає День Соборності!

     Епохальна та довгоочікувана для всього українського народу подія сталася 22 січня 1919 – на Софійській площі у м. Києві було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

     Дві українські держави, що у важкій боротьбі вибороли незалежність від різних імперій, об’єдналися під спільними знаменами. Єдиний український народ оголосив про своє споконвічне бажання жити у власній незалежній і соборній державі.

     Соборність України – це святий і неперехідний символ єднання нації. У нас одна країна і єдиним є прагнення зробити наші міста та села, їх мешканців щасливими. Адже всіх нас згуртовує в єдиний народ наша Батьківщина – незалежна Україна.

     Сьогодні наша країна переживає складні часи, Українські військові вкотре захищають державні кордони від зовнішнього агресора. Наші Збройні Сили знову протистоять ворогу та відстоюють соборність та самостійність України.

     Щира вдячність всім, хто у скрутні для нашої країни часи постав на захист територіальної цілісності та національних інтересів.

     Усім українцям сердечно бажаємо міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє України!