Також дивіться новини на facebook.com

Голова Сарненської РДА Олександр Кохан провів нараду з новообраними керівниками громад району.

     Голова Сарненської РДА Олександр Кохан провів нараду з новообраними керівниками громад району.

     За результатами виборів 25 жовтня місцеві ради Сарненщини очолили:

  • Руслан Серпенінов – Сарненський міський голова;
  • Віктор Буйний – Клесівський селищний голова;
  • Петро Крот – Степанський селищний голова;
  • Сергій Опалько – Вирівський сільський голова;
  • Олександр Трохимець – Немовицький сільський голова; 

     На початку засідання заступник керівника Сарненської місцевої прокуратури  Микола Кляпко проінформував про порядок використання земель без правовстановлюючих документів. Наголосив на необхідності створення в ОТГ комісій з визначення та відшкодування розмірів збитків власникам землі та землекористувачам. 
     В ході наради обговорили питання щодо функціонування Сарненського районного центру соціальних служб та Сарненського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) з 01 січня 2021 року. Було проаналізовано штатні розписи установ, потреби у фінансуванні на 2021 рік та обговорено перспективи подальшого функціонування центрів.

     Начальник Сарненського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби України в Рівненській області Анатолій Титечко наголосив на необхідності передбачення коштів в місцевих бюджетах громад для проведення лабораторних досліджень харчових продуктів та питної води в освітніх закладах району, адже одним із заходів щодо гарантування безпечного харчування у навчальних закладах є проведення лабораторного контролю харчових продуктів.

     По завершенню наради, керівники територіальних громад отримали відповідні доручення голови РДА.Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування