Також дивіться новини на facebook.com

Обговорили стан виплати заборгованої заробітної плати в районі

     Про стан виплати заборгованої заробітної плати на Рівненщині йшлося на засіданні обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати під керівництвом заступника голови Рівненської ОДА Ігоря Тимошенка.

     У зв’язку з епідемічною ситуацією Сарненська райдержадміністрація долучилась до засідання комісії дистанційно, за допомогою онлайн-зв’язку.

     Голова Сарненської РДА Олександр Кохан повідомив, що станом на 30.11.2020 на Сарненщині заборгованість з виплати заробітної плати становить 689,1 тис.грн.

     Серед підприємств, що мають заборгованість – КП «Клесівводоканал», та філія Сарненська ДЕД ДП «Рівнеоблавтодор».

     З метою забезпечення своєчасної виплати заробітної плати протягом  січня – листопада 2020 року проведено 6 засідань районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати Сарненського району.

    Районною тимчасовою комісією з питань погашення заборгованості із заробітної плати була проведена роз’яснювальна робота із 240 суб’єктами господарювання Сарненського району.

     Роботодавцям було наголошено, що інформаційно-роз’яснювальні заходи проводяться не з метою накладення штрафних санкцій на підприємця, а з метою попередження виникнення порушень, для застереження, інформування про відповідальність за порушення.

     По завершенню засідання заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко доручив активізувати роботу місцевих комісій із заборгованості по зарплаті.Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування