Також дивіться новини на facebook.com

Сарненська РДА: головне на брифінгу за 27 листопада

     Постановою Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2020 року №1100 внесено зміни до постанови № 641, якою запроваджено «карантин вихідного дня». Рішення Уряду є обов’язковим до виконання по всій території України. Постановою заборонено:

  • приймання відвідувачів у закладах громадського харчування (бари, ресторани, кафе);
  • діяльність закладів культури та проведення культурних масових заходів;
  • приймання відвідувачів у ТРЦ та інших закладах розважальної діяльності;
  • діяльність спортивних залів, фітнес-центрів, басейнів;
  • приймання відвідувачів суб’єктами які проводять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення (салони краси, магазини пром. товарів та інше);

     У період «карантину вихідного дня» працівниками Сарненського відділу поліції було перевірено 165 суб’єктів господарювання з них: 25 розважальних закладів та 140 заклади торгівлі. Було виявлено та зафіксовано 7 адміністративних правопорушень за ст. 44-3 КУпАП «Порушення правил щодо карантину людей».
     «Карантин вихідного дня» введений для  того, щоб розірвати ланцюг передачі захворювання та допомогти зменшити кількість контактів між людьми. Суб’єкти господарювання, які працювали у вихідний день можуть здійснювати свою діяльність будні дні. Так КП «Ринок» Сарненської районної ради (вул. Я.Мудрого 1, стадіон «Мрія», речовий ринок») перенести свою діяльність з суботи на вівторок.

  

     Станом на 20 листопада в Україні зафіксовано 16 218 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 — це антирекорд кількості нових хворих за добу.

     В Сарненському районі за поточний тиждень з 20 по 26 листопада захворіли 182 людини, це на 77 осіб менше ніж за попередній тиждень. За поточний тиждень було виявлено захворювання COVID-19 в жителів: 73 – з м.Сарни, 37 – з смт.Клесів, 15 – з с.Чудель, 7 – з сіл Зносичі та Люхча, 5 – з с. Немовичі та смт.Клесів, 4 – з сіл Велике Вербче та Карасин, 3 – з с.Вири, по 2 – з сіл: Селище, Карпилівка, Любиковичі, Орлівка, Кузьмівка та по 1 з сіл: Тинне, Кам’яне-Случанське, Гранітне, Ясногірка, Пугач, Дубки, Глушиця, Ремчиці, Чемерне, Костянтинівка, Іванівка, Корост.

     За попередній тиждень відібрано 384 зразки ПЛР, з них 182 позитивних. З 20 по 26 листопада одужало 216 осіб та, нажаль, 3 летальних випадки. Станом на 27 листопада виявлено 25 нових випадків захворювання на COVID-19. 
     Всього від початку епідемії захворіло 2209 осіб. На жаль, через ускладнення, викликані коронавірусом, 42 випадки летальних. Подолали COVID-19 – 1554 особи, що становить 70% від усіх захворівших.
 

     В Сарненській ЦРл для надання медичної допомоги хворим із діагнозом COVID-19 та підозрою на COVID-19  виділено (перепрофільовано) 175 ліжок, що становить 50 % ліжкового фонду лікарні, з них: 71 ліжко обсерваційне в терапевтичному корпусі, 21 ліжко обсерваційне на другому поверсі хірургічного корпусу (чистий пост), 14 ліжок обсерваційних травматологічного відділення (1 поверх хірургічного корпусу),  25 ліжок інфекційного відділення, 10 ліжок пологового відділення для надання допомоги вагітним та породіллям із підозрою на COVID-19 та підтвердженим COVID-19, 6 ліжок відділення АІТ для надання допомоги критичним хворим із підозрою на COVID-19   та підтвердженим COVID-19, 16 ліжок обсерваційних для надання допомоги хворим хірургічно-травматологічного профілю з підтвердженим COVID-19   або підозрою на COVID-19, 12 ліжок педіатричного відділення.
     
     Під COVID-19  функціонує 21 кисневих точок, з них 7 в інфекційному відділенні, 8 - в реанімаційному відділенні, 6 -  в пологовому відділенні. 
В наявності є 15 кисневих концентраторів, які працюють в педіатричному, інфекційному та обсерваційному відділенні, та пологовому відділенні. Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування