Також дивіться новини на facebook.com

Учні Тріскинської та Кричильської ЗОШ І-ІІІ ступенів отримали нові шкільні автобуси

     Сьогодні святковий день у Тріскинській та Кричильській ЗОШ І-ІІІ ступенів, адже учні навчальних закладів отримали нові шкільні автобуси.

     Транспорт для школярів придбали за рахунок коштів залишків державної освітньої субвенції.

     Голова Сарненської райдержадміністрації Олександр Кохан, перший заступник голови адміністрації Людмила Мариніна та голова Сарненської об'єднаної територіальної громади Руслан Серпенінов привітали колективи шкіл та учнів з святковою подією. Адже новий автобус — це перш за все безпека дітей у дорозі до школи, спокій батьків, і, звичайно, забезпечення рівного доступу до якісної освіти кожного школяра, який проживає у сільській місцевості.

     Придбання автобусу для Тріскинської ЗОШ І-ІІІ вирішило важливу проблему -  підвезення 47 школярів з с.Копище, що знаходиться на відстані 5 км від навчального закладу.

     У Кричильській ЗОШ І-ІІІ ступенів шкільний автобус підвозитиме 35 учнів із с.Поляни.

     Новий транспорт дасть змогу організовувати екскурсійні поїздки, здійснювати перевезення учнів до місць проведення культурно-масових заходів, конкурсів і спортивних змагань, підвезення до пунктів тестування зовнішнього незалежного оцінювання.Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування