Також дивіться новини на facebook.com

На Сарненщині встановлюють два комплекси автоматичного габаритно-вагового контролю Weigh-in-Motion (“Зважування у русі”)

     Голова Сарненської райдержадміністрації Олександр Кохан разом з головою Рівненської ОДА Віталієм Ковалем ознайомились з станом виконаних робіт по встановленню автоматичного габаритно-вагового контролю Weigh-in-Motion (“Зважування у русі”).

     На території Сарненського району будують одразу два комплекси, на дорогах М-07 Київ-Ковель-Ягодин та Н-25 Городище-Рівне-Старокостянтинів.

     Автоматичний ваговий комплекс дозволяє зважувати автомобілі в реальному часі та забезпечує габаритний контроль, адже буде облаштований 3-D камерами.

     Нині виконані роботи з фрезерування асфальтного покриття та триває влаштування нового асфальтобетону.

     Наступними кроками буде підключення електроенергії, мережі Інтернет та встановлення датчиків. Пристрої будуть зчитувати вагу автомобіля по осях та автоматично відправлятимуть на «Укртрансбезпеку».

 

     «Встановлюється перша в області система зважування вантажівок у русі. Дані про перенавантаження автомобілів будуть передаватись на пост поліції і Укртрансбезпеки. Тобто фактично ми можемо в реальному часі постійно контролювати і дбати про стан та безпеку наших доріг. Адже перенавантаження автомобілів – це найбільше зло для наших доріг», - зазначив Віталій Коваль.Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування