Також дивіться новини на facebook.com

До відома співвласників багатоквартирних будинків - триває третій набір до Школи проектних менеджерів

     З 4 серпня 2020 року  в дію вступила оновлена Програма «‎Енергодім»‎ Фонду енергоефективності, яка передбачає запуск нової  можливості для ОСББ — залучати  фахівця для професійного супроводу проекту з енергомодернізації будинку та отримувати компенсацію (до 70%) вартості його послуг.

     Тобто, співвласники можуть найняти фахівця, який буде управляти усім проектом, або долучатися до роботи на окремих його етапах, якісно та оперативно вирішувати супровідні питання.

     Наразі триває третій набір до Школи проектних менеджерів. Проектний менеджер - це фахівець, який відповідає за перебіг проекту впровадження заходів з енергоефективності в будинку, підготовку документації, якість заявок та загальний супровід проектів за умовами Програми «‎Енергодім»‎.

     Навчання відбуватиметься онлайн впродовж 2-13 листопада 2020 року. Подати заявку на участь у Школі можуть всі охочі. Навчання триватиме 6 днів та передбачає 12 тематичних сесій, на яких розглядатимуться питання щодо:

  • ролі проектних менеджерів в проектах термомодернізації багатоповерхових будинків;
  • Програми «‎Енергодім»: юридичні, організаційні, фінансові та технічні аспекти;
  • енергоаудиту, складання проектної документації, верифікації за умовами Програми Фонду;
  • вимірюваності  результатів та вдосконалення процесів Програми.

     Навчання проводитиметься експертами Фонду енергоефективності, регіональними консультантами Програми «Енергоефективність в Україні» та експертами Міжнародної фінансової корпорації залучені до проведення навчання.

     Навчання безкоштовне  і ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ на нього можуть всі охочі. Попередня ПРОГРАМА НАВЧАЛЬНОГО КУРСУ. Кількість місць – 100 осіб.

     Після реєстрації, учасники отримують лист-підтвердження та посилання на  інформаційні матеріали, з якими потрібно ознайомитись до початку навчання. Також в листі буде описана інструкція про приєднання до онлайн-платформи, де буде відбуватися весь курс навчання.

     Навчання в Школі дозволить усім зацікавленим отримати відповідні знання для подальшого управління проектами енергомодернізації багатоповерхівок.

 

 Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування