Також дивіться новини на facebook.com

Два навчальних заклади Сарненського району отримали шкільні автобуси

     Ключі від нового транспорту отримали Тинненська ЗОШ І- ІІІ ступенів та Великовербчанська ЗОШ І - ІІІ ступенів. Тож вчителі та учні зможуть комфортно доїжджати до навчальних закладів.

     «Радію, що змогла відстояти ці навчальні заклади і отримати підтримку в області та Міністерстві освіти. Адже в цих школах вони вкрай необхідні» - відмітила перший заступник голови Сарненської РДА Людмила Мариніна.

     Це сучасні, комфортні та безпечні транспортні засоби. Кожен розрахований на 30 місць. Усі сидіння – м’які, з пасками безпеки.

Шкільні автобуси придбані управлінням освіти і науки Рівненської ОДА за державні кошти на умовах співфінансування з місцевих бюджетів ( 70 на 30).

 Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування