Також дивіться новини на facebook.com

На Рівненщині стартував конкурс «Всеукраїнський громадський бюджет»

     На Рівненщині стартував конкурс «Всеукраїнський громадський бюджет»Про це повідомив голова облдержадміністрації Віталій Коваль.

     Це інноваційна програма, яка є інструментом участі жителів Рівненської області, наукових установ та громадських організацій, що здійснюють діяльність в межах Рівненської області у розподілі частки державного фінансування шляхом подання проєктів та проведення відкритого громадського електронного голосування за обрані проєкти.

     Реалізація проектів-переможців фінансуватиметься за кошти державного фонду регіонального розвитку. На фінансування проєктів - переможців «Всеукраїнського громадського бюджету» у Рівненській області на 2020 рік передбачено 2 635,00 тис. грн.

     Ініціатор проєкту – громадянин України віком від 18 років, який зареєстрований на території Рівненської області, заявники проєкту, наукові установи та громадські організації, які здійснюють діяльність у межах Рівненської області.

     Заявники проєкту - місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, Установа «Агенція регіонального розвитку Рівненської області» (за винятком проєктів нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту).

     Ініціатору проєкту необхідно пройти реєстрацію на онлайн-платформі реалізації конкурсу «Всеукраїнський громадський бюджет» у Рівненській області та надати свою згоду на обробку персональних даних (у тому числі, але не обмежуючись) шляхом збирання, зберігання, використання і поширення (включаючи транскордонну передачу) та уточнення, а також на передачу цих даних до обласної державної адміністрації.

     Необхідний для заповнення бланк згоди користувача доступний на онлайн-платформі реалізації конкурсу «Всеукраїнський громадський бюджет» у Рівненській області, у розділі «Допомога/Бланки до завантаження/Згода користувача».

     При підготовці проєкту ініціатор забезпечує його відповідність таким вимогам:

 •  проєкти ВГБ повинні відповідати пріоритетам, визначеним у Державній стратегії регіонального розвитку, та стратегічним цілям Стратегії розвитку Рівненської області відповідно до плану заходів з її реалізації, затвердженого в установленому законодавством порядку; співфінансування з місцевих бюджетів на рівні не менше 10 відсотків; реалізація проєкту планується на території України в межах Рівненської області;
 • завершення реалізації проєкту у поточному році;
 • загальна кошторисна вартість проєктів будівництва (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт) повинна становити понад 5000 тис. гривень, для інших проєктів – понад 1000 тис. гривень;
 • питання реалізації проєкту знаходиться в межах повноважень органів місцевого самоврядування Рівненської області;
 • сфера реалізації проєкту має бути публічною;
 • для проєктів, ініціатором подання яких є громадяни України віком від 18 років, наукові установи та громадські організації, обов’язковою умовою є отримання позитивного висновку відповідного органу місцевого самоврядування, на території якого планується реалізація такого проєкту, з інформацією щодо його згоди виступати заявником проєкту.

     Необхідні для заповнення бланки доступні на онлайн-платформі реалізації конкурсу «Всеукраїнський громадський бюджет» у Рівненській області, у розділі «Допомога/Бланки до завантаження/Додаток 2 «Висновок щодо відповідності проєкту», Додаток 3 «Лист-погодження проєкту».

     Не приймаються до розгляду проєкти ВГБ, які:

 • розраховані тільки на розроблення проєктної чи проєктно-кошторисної документації;
 • мають незавершений чи фрагментарний характер;
 • суперечать чинному законодавству України;
 • плануються до реалізації на землях або об’єктах приватної форми власності;
 • передбачають у подальшому передачу у співвласність чи реалізацію іншим особам, недержавним чи некомунальним установам, організаціям;
 • не відповідають Положенню про ініціювання та подання проєктів «Всеукраїнського громадського бюджету» у Рівненській області і проведення електронного голосування, затвердженому розпорядженням голови облдержадміністрації від 12.08.2020 № 485.

     Прийом проєктів для участі в конкурсі триватиме з 09 вересня по 03 жовтня 2020 року на онлайн платформі, що доступна за посиланням https://vgbrv.pb.org.ua/.

     Консультації надаються:

Понеділок - Четвер з 08.00 до17.15 год.

П’ятниця - з 08.00 до16.00 год.

Субота – Неділя вихідний.

Контакти: (0362) 695-216, 695-306;

e-mail: [email protected].

 Додати коментар

 • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
 • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
 • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування