Також дивіться новини на facebook.com

Відбулась нарада щодо проведення інвентаризації гідротехнічних споруд

     Сьогодні у Сарненській райдержадміністрації відбулась нарада щодо проведення інвентаризації гідротехнічних споруд за участі начальника відділу цивільного захисту та інформаційного забезпечення райдержадміністрації Олени Сварицевич, начальника Північного міжрайонного управління водного господарства Віктора Мельниковича та представників міської, селищних, сільських рад.

     Утримання гребель, водоскидних споруд та меліоративних систем у належному технічному стані вимагає щоденного нагляду, особливо в період проходження весняної повені та дощових паводків, а також періодичного проведення поточного та капітального ремонтів.

     «Неналежний нагляд ставить під загрозу руйнування гідротехнічні споруди. Це може спричинити затоплення та підтоплення територій у заплавах, руйнування шляхів та інших комунікацій та привести до непередбачених наслідків і значних економічних збитків» - зазначив Віктор Мельникович.

     З метою обліку гідротехнічних споруд та меліоративних систем, для ефективного їх використання - сільським, селищним та міській радам доручено здійснити інвентаризацію гідротехнічних споруд, а також прийняти їх у власність територіальних громад відповідно до розташування цих об’єктів на визначених територіях.

 Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування