Також дивіться новини на facebook.com

«Велике будівництво»: у Сарнах запрацювала потужна спортивна арена

     Великий зал з трибунами на 760 місць для занять з міні-футболу, волейболу, баскетболу, а також борцівська, боксерська та тренажерні зали - у Сарнах запрацював спортивний комплекс.

     На офіційне відкриття спортивної арени завітав Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт, який сьогодні із робочою поїздкою перебуває на Рівненщині.

     «Тут тренуватимуться не тільки діти чи професіональні атлети, а й всі охочі вести активний спосіб життя та займатися спортом. Чим більше українців будуть долучатися до фізичної активності, тим більше в країні буде здорових та щасливих людей. Наголошую, без розвитку спортивної інфраструктури – неможливий розвиток фізичної культури в цілому. Без цієї вкрай важливої складової ми не побачимо більше чемпіонів, які прославляють нашу країну на весь світ. Тому влада на місцях повинна приділяти особливу увагу розвитку спортивної інфраструктури», - зауважив Вадим Гутцайт.

     Почали споруджували спортивну арену у Сарнах  «з нуля» у 2016 році, а завершити вдалося в рамках Національної програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

     Перед спортивною ареною також є стадіон. Важливо, що комплекс адаптований для зайняття спортом для людей з інвалідністю та маломобільних груп.

     «Впевнений, що незабаром нас чекають великі звершення на спортивній арені. Саме у «САРНИ АРЕНА» засяятимуть нові зірки спорту», - зазначив голова Сарненської райдержадміністрації Олександр Кохан.

 Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування